سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۴ Tuesday, 06 June 2023 |

تندرست نیوز

راههای کاملا طبیعی و سریع جلوگیری از عرق کردن زیر بغل

عرق کردن زیر بغل مشکلی است که اغلب افراد را آزار می دهد و آنها نمی دانند برای درمان و جلوگیری از عرق کردن زیر بغل چه کنند، یکی از بهترین راه های جلوگیری استفاده از نسخه های طبیعی می باشد.

با این ترفندها دندانی سفید و لبخندی زیبا داشته باشید

کمتر کسی است که منکر تاثیر دندان سالم در زیبایی لبخند و صورت باشد به همین دلیل در ادامه به معرفی ترفندهایی برای داشتن دندان هایی زیبا می پردازیم.

6 نکته و توصیه مهم بوتاکس برای اولین بار

قبل از اینکه به سراغ بوتاکس بروید دقت داشته باشید که ابتدا باید یک سری نکات را رعایت نمایید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

فرق بین دیابت نوع 1 و دیابت نوع 2 در چیست؟

بیماری دیابت انواع مختلفی دارد اما شایع ترین انواع این بیماری، دیابت نوع 1 و 2 است که در ادامه در مورد تفاوت دیابت نوع یک و دو صحبت خواهیم کرد.
وزارت بهداشت زیر بار واردات داروها بدلیل هزینه بالا نمی‌رود

مهاجرت بیماران "اس ام ای" به خارج از کشور بدلیل نبود دارو

مدیرعامل انجمن حمایت از مبتلایان به دیستروفی ایران با اعلام مهاجرت برخی بیماران "اس ام ای" به خارج از کشور بدلیل نبود دارو گفت: وزارت بهداشت به دلیل هزینه‌های بسیار بالای دارو زیر بار واردات آن نمی‌رود، از همین رو این بیماران با هزینه‌های شخصی و به صورت کاملاً خودجوش تصمیم به این اقدام می‌گیرند تا حدود دو سال را برای تزریق داروهایشان به کشورهای اروپایی نقل مکان کنند.

بیش از ۸۰ درصد کودکان روستاهای خراسان جنوبی از مشکل پوستی رنج می‌برند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد کودکان روستاهای خراسان جنوبی از مشکل پوستی رنج می‌برند، گفت: در دو سه ماه اخیر بارها و بارها کودکانی که دچار این بیماری پوستی هستند را از نزدیک دیده‌ام؛ به لحاظ کمبود آب متاسفانه امکان بهداشت کامل و استحمام صحیح نیز در مردم این خطه وجود ندارد.
ادامه ...