سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳ Tuesday, 06 June 2023 |

تندرست نیوز

«سیگار» مورد استثنای همزمان تحریم کنندگان و مسئولان ایرانی!

سخنانی صریح که یا صحیح و واقعی هستند و می‌بایست به نبرد با مافیای یاد شده منجر شوند و یا غیرواقعی یا حاوی ایراد و اشکال هستند که جا دارد به تکذیب و برخورد با معاون وزیر بهداشت منجر شوند؛ دو راهی که ظاهرا مسئولان ترجیح می‌دهند از طی کردن هر دو صرف نظر کرده و سکوت پیشه کنند!

نرخ دلار تا ۷۵۰۰تومان پایین می‌آید

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در برنامه نگاه ۱ شبکه ۱ سیما با بیان اینکه اگر اقتصاد مقاومتی اجرا شود، نرخ دلار تا ۷۵۰۰ تومان پایین خواهد آمد، گفت: اخیرا از ۴ تا ۵ هزار حساب ثروتمندان، ۱۲ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی نصیب دولت شد.
شهروندي در اعتراض به جريمه پليس، سواري خود را به آتش كشيد

خـودزني با آتش خشـم! / آستانه تحمل شهروندان هر روز كمتر مي شود

«مامور راهنمایی و رانندگی یک بار راننده پراید را جریمه كرد و راننده به فاصله چند ساعت بعد، دوباره مرتكب تخلف و جریمه شد. این بار راننده نتوانست طاقت بیاورد و با عصبانیت تمام، ماشین پرایدش را جلوی چشم همه عابران پیاده و سواره‌هايی که در خیابان بودند، آتش زد.

حکم پرونده تجاوز در ایرانشهر صادر شد

حجت‌الاسلام موحدی راد از صدور رای پرونده تجاوز به عنف در ایرانشهر خبر داد و گفت: رای صادر و ابلاغ شده است و برای تایید و ابرام و یا رسیدگی به اعتراض محکومین و وکلای آن‌ها به دیوان عالی کشور ارسال خواهد شد.

«تقسیط مجدد » و «شروط ضمن عقد» دو راهکار حل بحران مهریه

درحالیکه چندی پیش سخنگوی قوه قضائیه از تاکید رئیس این قوه مبنی بر بازنگری پرونده زندانیان مهریه خبر داد، عضو شورای فقهی و حقوقی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه در حال حاضر تعداد زندانیان بدهکار چک کمتر از بدهکاران مهریه نیست، چرا این موضوع در باب مهریه زنان رخ داده است؟ گفت: اگر طلب مالی زن بابت مهریه از شمول قانون نحوه اجرای قانون محکومیت‌های مالی خارج شود خلاف عدالت و قانون است، زیرا نباید حمایت قانون را تنها به نیمی از جمعیت کشور کاهش داد.

هر نوع تبلیغات پزشکی تخلف است/ افزایش مراجعه تا ۳۰۰ درصد با تبلیغات

معاون کل وزارت بهداشت گفت: هر نوع تبلیغ در هر نوع رسانه‌ای که باعث تحریک مردم و افزایش مراجعه به پزشک شود، تخلف است.
ادامه ...