سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۳ Tuesday, 06 June 2023 |
صنفی  |  صنفی

مراکز پخش داروهای بیماران مبتلا به کرونا در تهران

مسئول امور توزیع سازمان غذا و دارو از عرضه داروی بیماران کرونایی نیازمند به قرنطینه خانگی، در داروخانه‌های منتخب خبر داد.

ماجرای یک میلیارد یورو ارزِ گم شده تجهیزات پزشکی

"یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون یورو ارز رسمی کشور در حوزه تجهیزات پزشکی گم شد"، "۱۰ شرکت واردکننده تجهیزات پزشکی ارزبگیر به تعهدات‌شان عمل نکرده‌اند"، "ابهام و شُبهه در واردات دارو و تجهیزات پزشکی" و...؛ از جمله عناوین جنجالی منتسب به حوزه تجهیزات پزشکی طی هفته‌های اخیر است؛ عناوینی که تا اظهارات و تحلیل‌های متفاوتی را به دنبال داشته است...

حواله الکترونیک برای دارو‌های بیماران پیوندی

رییس مرکز مدیریت پیوند و بیماری‌های وزارت بهداشت طرح جدید این وزارتخانه را برای تسهیل ارائه داروهای بیماران پیوندی تشریح کرد.

سلامت مردم در دست افراد متخصص!

رئیس انجمن جراحان پلاستیک ایران، گفت: امروز افراد زیادی که غیرحرفه‌ای و غیرمجاز هستند در اعمال زیبایی همچون تزریق بوتاکس دخالت می کنند و این مساله سلامت مردم را به خطر می اندازد.

رفتار وزارت بهداشت با رزیدنت‌های پزشکی شبیه برده‌داری است

دبیر سابق شورای صنفی دانشکده پزشکی شهید بهشتی گفت: اگر رزیدنت‌های پزشکی تعهدات برده‌دارانه وزارت بهداشت را نپذیرند اجازه تحصیل تخصصی به آن‌ها داده نمی‌شود.

شرایط اعزام پرستار به کشورهای اسکاندیناوی فراهم شد

رئیس کانون انجمن‌های صنفی کاریابی اعلام کرد: در روزهای گذشته شرایط اعزام نیروی متقاضی کار که دانش آموخته پرستاری در مقاطع کارشناسی و بالاتر هستند به کشورهای حوزه اسکاندیناوی همچون نروژ، سوئد و دانمارک فراهم شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی همدان منصوب شد

دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت در حکمی، دکتر رشید حیدری مقدم را به عنوان سرپرست دانشگاه #علوم_پزشکی_همدان منصوب کرد

تعریف و تجمجید وزیر بهداشت از سازمان غذا و دارو

نمکی، وزیر_بهداشت با عقب نشینی از سخنان پیشین خویش در انتقاد از مافیای سازمان غذا و دارو گفت: سازمان غذا و دارو در اوج امضاهای طلایی هم از بسیاری جاهای دیگر در کشور پاکیزه‌تر بود، اما طبع من با هرگونه عدم شفافیت ناسازگار است و می‌خواهم همه بخش‌های تحت مدیریت من مثل آینه شفاف باشد.

وزیربهداشت: به رغم تمام فشارها، چیزی به نام کمبود داروهای اساسی نداریم

وزیر بهداشت درراهپیمایی روز قدرس، با اشاره به تلاس آمریکا و هم‌پیمانانش برای فشار به ایران از طریق تحریم‌ها، گفت: خوشبختانه تا این لحظه کمبود جدی نداریم و با برنامه‌ریزی‌ های انجام شده تا پایان سال چیزی به نام کمبود داروهای اساسی و کسری تجهیزات پزشکی نخواهیم داشت.

فراخوان پزشکان داوطلب برای مراسم اربعین

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از نام نویسی پزشکان داوطلب برای خدمت‌رسانی به زائران حسینی در ایام اربعین خبر داد.
صفحه  از ۱۴۷

تندرست نیوز