سه‌شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰ Tuesday, 26 September 2023 |
بهداشت‌جنسی  |  بهداشت جنسی

بهداشت فردی آقایان برای پیشگیری از عفونت

هداشت فردی ضامن سلامتی و راحتی فرد است. بخش‌های مختلف بدن نیازمند مراقبت و رعایت بهداشت هستند و دستگاه تناسلی نیز از این قاعده مستثنا نیست. چون این ارگان به دلیل روابط جنسی و دفع ادرار بیشتر در معرض عفونت قرار دارد.

زندگی جنسی در میانسالی؛ نیاز‌ها و ضرورت‌ها

زندگی انسان‌ها با گذر زمان تغییر می‌کند؛ از سن و چهره و اندام تا نیاز جنسی لذا هیچ زن و مرد بالای ۵۰ سالی نیست که معتقد باشد زندگی جنسی او نسبت به زمانی که ۲۰ساله بوده تغییر نکرده است. ممکن است زندگی جنسی فردی بدتر و یا بهتر بشود، اما مطمئن باشید که نیاز جنسی انسان‌ها هیچ گاه متوقف نمی‌شود.

درباره عوارض این بیماری خاموش زنانه بیشتر بدانیم

زنان به طور طبیعی از آغاز بلوغ ماهانه یک بار به طور مرتب دچار خونریزی می‌ شوند که بین ۳ تا ۷ روز طول می ‌کشد. این دوره قاعدگی هر ۲۸ تا ۳۵ روز اتفاق می‌ افتد و در آن زنان در حدود ۲۰ تا ۸۰ سی ‌سی خون از دست می‌دهند.

فیلم های پورن چه تاثیری بر زندگی جنسی بزرگسالان و نوجوانان دارند؟

بسیاری از مردان و زنان عادت به تماشای فیلم ها و تصاویر پورن کرده اند با این تصور که تماشای این تصاویر به تقویت تمایلات جنسی آنها کمک می کند، در این مطلب به طور کامل به بررسی این مسئله پرداخته می شود
همسران بخوانند

16 نکته کاربردی برای رابطه جنسی موفق

نکته مهمی که باید بدان توجه داشت این است که برای اغلب مردانی که درگیر مشکلات و تنش ها هستند، رابطه جنسی با همسر می تواند مفید و آرامبخش باشد ولی در زنان برعکس است و خانم ها برای برقراری ارتباط جنسی موفق، نیاز به آرامش روحی دارند.

رابطه جنسی سالم این 10 ویژگی را دارد!!

در این مقاله 10 راه برای این که مطمئن شوید رفتارتان در اتاق خواب سلامت است و چه کاری می توانید برای بهبود آن انجام دهید به شما ارائه می کنیم

مراقبت جنسی را جایگزین تربیت جنسی کنیم

یکی از اصول بسیار مهم در «مراقبت جنسی» این است که محیط رشد کودک پاک و «طیب» باشد. در نتیجه باید در محیط خانه از هر کلام غیر طیب دوری کنیم.

چرا از رابطه جنسی لذت نمی‌برید؟

خیلی وقت‌ها رابطه جنسی آن‌طور که به نظر می‌رسد ساده نیست. فاکتور‌های متفاوت زیادی می‌توانند بر میزان لذت شما حین رابطه جنسی اثر بگذارند. آیا می‌دانید این فاکتور‌ها چه هستند؟ در این مطلب نگاه دقیق‌تری به علت‌های لذت نبردن از رابطه جنسی خواهیم داشت.

با رعایت این نکات رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید

صحبت در باره رابطه جنسی که داشتید به شما کمک می کند که بهتر یکدیکر بشناسید و شما را به هم نزدیک تر خواهد کرد. همچنین موجب می شود که در رابطه های بعدی بهتر اقدام کنید.

اگر کاندوم حین رابطه جنسی پاره شود چه کنیم؟

اگر متوجه شدید کاندومی که استفاده کرده اید پاره شده است، سریع از ادامه دادن دست بکشید. از همسر خود جدا شوید. سپس اقدامی که باید بعد از آن انجام دهید را ارزیابی کنید.
صفحه  از ۳۷

تندرست نیوز