سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳ Tuesday, 06 June 2023 |

تندرست نیوز

شایعترین علل اختلال نعوظ و انواع درمان های آن

اختلال نعوظ از مشکلاتی است که بسیاری از مردان به آن مبتلا هستند. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی ایجاد و زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. در ادامه به علل رایج اختلال نعوظ و درمان های آن اشاره شده است.

باید‌ها و نباید‌های رابطه جنسی در ۴۰ سالگی

آیا فکر می‌کنید که پس از رسیدن به سن ۴۰ سالگی، زندگی جنسی شما تمام می‌شود؟ ابدا اینطور نیست! به قول برخی از پزشکان، در این سن شما تازه گرم شده اید! در ادامه به چند مورد از انتظاراتی که باید در دهه‌ی چهارم زندگی تان داشته باشید اشاره کرده ایم. با ما همراه باشید.

کنترل عوارض یائسگی با چند راه حل ساده

از هر پنج زن، یک نفر به عوارض یائسگی مبتلا می‌شود که گاهی تا ۱۵ سال ادامه دارد. اما برخی از پزشکان و کارشناسان تغذیه بریتانیایی برای کنترل این مشکل، راهنمایی‌هایی ارائه داده‌اند.
"دیدارنیوز" به طرح مسأله «سرمایه جنسی» و ابعاد و تبعات آن می‌پردازد؛

سرمایه جنسی زنان؛ پاشنه آشیل مردان

سرمایه جنسی اصطلاحی است که دربرگیرنده ترکیبی از ویژگی‌ها از قبیل زیبایی، جذابیت جنسی، مهارت شناساندن و معرفی خود و مهارت‌های اجتماعی است. در واقع، منظور از آن، ترکیبی از جذابیت‌های جسمانی و اجتماعی است که برخی از زنان و مردان را در رسیدن به اهدافشان کمک کرده و آن فرد را برای اطرافیان به ویژه جنس مخالف از لحاظ بصری و جنسی جذاب می‌کند. بدیهی است که منظور از داشتن سرمایه جنسی یا به کارگیری آن، برقراری رابطه جنسی نیست.

با "ترنس‌ها" چگونه رفتار کنیم؟

یک متخصص روانشناسی سلامت معتقد است که اگرچه تعداد مبتلایان به اختلال هویت جنسی در دنیا بسیار کم است، اما جامعه باید قبول کند که "ترنس‌ها" هم مانند سایر انسان‌ها حق زندگی دارند، لذا برخورد نامناسب با این افراد نه تنها از بروز مشکلات آنها جلوگیری نمی‌کند بلکه موجب افزایش مشکل آنها می‌شود.

حقایق شگفت انگیز در مورد رابطه ی جنسی که نمی دانستید!

رابطه ی جنسی فعالیتی است که علاوه بر ایجاد پیوند قوی و سالم در بین زوجین، مزایای سلامتی جسمی و روحی فراوانی نیز برای آنها دارد. در ادامه ی این مطلب با حقایق شگفت انگیز رابطه ی جنسی، بیشتر آشنا خواهیم شد
ادامه ...