سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۷ Tuesday, 06 June 2023 |

تندرست نیوز

روایت/

من یک زن معتاد هستم.؛درس اخلاقی برای همه زنان!

دوستي من و مهناز خيلي عاطفي و صميمانه بود و ما چندين سال از دوران تحصيل با هم همکلاسي بوديم. او زودتر از من ازدواج کرد ولي پس از چند ماه شوهرش متوجه شد با پسري رابطه تلفني دارد و به همين دليل آن ها از هم جدا شدند.
روایت/

جوان بودم؛ خیانت دیدم، معتاد شدم، دزدی کردم!

مقداري پول از بانک گرفتم و در حال شمارش اسکناس ها بودم که متوجه شدم جواني مرا زير نظر دارد. من بدون آن که حساسيتي نشان بدهم پول ها را داخل کيف دستي ام گذاشتم ولي قبل از آن که از بانک بيرون بيايم بسته اسکناس را برداشتم و داخل جيب کتم گذاشتم. حدسم درست بود چون همان جوان ناگهان راهم را سد کرد و در حال برگشت به خانه، در حالي که چاقويي در دست داشت با تهديد و توسل به زور کيف خالي را گرفت و سپس سوار بر موتورسيکلت قصد فرار داشت که در اين لحظه دستپاچه شد و کنترل موتورسيکلت را از دست داد.
روایت/

ارث؛ فرزندانم را بد بخت کرد...!

پدر خدابيامرزم آدم بسيار سخت گير و خسيسي بود و حساب يک ريال از دستش در نمي رفت. او با اين که وضع مالي بسيار خوبي داشت اما من و خواهران و برادرانم را در شرايط سختي بزرگ کرد.
روایت/

دخترک شیشه ای...!

من که هميشه صورتم را با سيلي سرخ نگه داشته ام تا کسي از راز زندگي ام سر در نياورد حالا سرگردان شده ام و نمي دانم چه کار کنم. هر چه مي کشم از ندانم کاري هاي همسرم است. من بازنشسته هستم و پسرم چند سال قبل ازدواج کرده است......
روایت/

پسر همسایه از من اخاذی می کرد...!

جلسه خواستگاري با حضور بزرگترهاي فاميل برگزار شد و من پس از مشورت با خانواده ام جواب بله دادم و به عقد نويد درآمدم. شوهرم که فردي تحصيلکرده است به زندگي مان توجه زيادي داشت و هرچه مي خواستم برايم مهيا مي کرد. اما افسوس که ندانسته خودم را گرفتار کردم و زندگي قشنگ و رويايي ام را مفت ومجاني از دست دادم.
روایت/

خیانت برادرم باعث شد من هم به همسرم خیانت کنم!

خل شده بودم و اصلا نمي فهميدم چه کار مي کنم. مي ترسيدم مبادا شوهرم مرتکب خطايي شود که برادرم مرتکب آن شد و زندگي خود را از دست داد. شک و ترديد مثل موريانه به جانم افتاد و فکر و ذهنم را تخريب کرد. من آن قدر در مورد رفتارهاي همسرم تعصب و حساسيت نشان دادم که او خسته و دلزده شد و حتي حال و حوصله ديدنم را هم نداشت.
ادامه ...