سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۳ Tuesday, 06 June 2023 |
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ - ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
کد خبر: ۱۴۴۷۴
روایت/
تندرست نیوز؛هفته گذشته همسرم برای انجام زایمان طبیعی به یکی از بیمارستان‌های شیراز مراجعه کرد، اما به او اعلام کردند زایمان طبیعی امکان‌پذیر نیست و باید به اتاق عمل برود.


هفته گذشته همسرم برای انجام زایمان طبیعی به یکی از بیمارستان‌های شیراز مراجعه کرد، اما به او اعلام کردند زایمان طبیعی امکان‌پذیر نیست و باید به اتاق عمل برود.
پس از دو روز بستری در بیمارستان، عمل سزارین انجام شد و پس از خروج همسرم از اتاق عمل در حالی که او قبل از عمل هیچ مشکل و دردی نداشت، با درد شدید و بزرگی شکم مواجه شد که از پزشکان و مسئولان بخش خواستار بررسی این موضوع شدیم، اما پاسخ درستی دریافت نکردیم.

در نهایت پس از گذشت سه شبانه‌روز و پیگیری‌های انجام‌شده، آزمایش و بررسی‌های لازم صورت گرفت و مشخص شد خطا مربوط به پزشک بوده که در زمان انجام عمل سزارین قصور و بی‌توجهی کرده و روده همسرم را سوراخ کرده اند.

دوباره همسرم تحت عمل جراحی قرار گرفت و در حال حاضر نیز در بیمارستان بستری است. این تخلف پزشک معالج باعث ضربات و لطمات جبران‌ناپذیری به همسرم شده و با وجود شکایت‌های صورت‌گرفته کسی در این زمینه پاسخگو نیست و حتی خلاصه پرونده بیمار را برای پیگیری حقوقی و قضایی در اختیار ما قرار نمی‌دهند

نام:
ایمیل:
* نظر: